Vyzkoušejte profesionální kvalitu námi poskytovaných služeb. Dokážeme se o Váš vůz postarat s maximální péčí. Vyberte si z široké nabídky skladových vozů značky Ford. Rádi a především odborně Vám poradíme s výběrem vozu, zcela automaticky Vám nabídneme testovací jízdu ve kterémkoliv modelu vozu Ford. Kvalifikovaně a s ohledem na Vaše potřeby Vám doporučíme nejvhodnější model zajištění financování nákupu vozů. V našich showroomech si můžete vybrat nejen z kompletní řady nových modelů značek Ford, ale i z dlouhé řady prověřených Referentských vozů a mnoha dalších ojetých vozů, všechny samozřejmě se zárukou.

Autorizovaný servis DOKAR poskytuje špičkovou kvalitu služeb kvalifikovaných techniků. Součástí námi poskytovaného servisu je i široké spektrum doplňkových služeb - od prodeje originálních náhradních dílů Ford, přes všechny typy prohlídek, záručních i pozáručních oprav, výměnu, opravy a uskladnění pneumatik, až po odtahovou službu a možnost poskytnutí náhradního vozidla. Naším cílem je, abyste jako náš klient otevíral kapotu motoru svého vozu pouze při dolévání náplně do ostřikovačů, ale i to uděláme rádi za Vás.

  • Získejte slevu na všechny servisní práce a doplňky, čerpejte výhody našeho věrnostního programu
  • Prohlédněte si širokou nabídku předváděcích vozů z modelové řady Ford  - u nás můžete vyzkoušet jízdu v každém modelu
  • Pomůžeme Vám s likvidací pojistných událostí, jsme smluvním partnerem většiny pojišťoven
  • Poradíme Vám s nastavením ideálního modelu financování a pojištění
  • Vykoupíme Váš stávající vůz na protiúčet
  • Poskytneme Vašemu vozu komplexní poprodejní služby na jednom místě (servis, klempířské a lakýrnické práce, náhradní díly, autopůjčovna)


Využijte našich služeb a kontaktujte nás a nebo navštivte naši pobočku v Havlíčkově Brodě. Přečtěte o našich sponzorských aktivitách.